(068) 355-77-44    0-800-500-531 (гаряча лінія)

Компанія Noblelift – один із провідних виробників вантажопідйомного обладнання й малої складської техніки з більш ніж десятилітньою історією розробки продукції й досвіду. Завдяки постійному технічному прогресу й планованому розвитку, продажі «Noblelift» ростуть з року в рік, а промисловий статус компанії невпинно підвищується. Продажі основної продукції фірми «Noblelift» були найвищими на ринку Азії протягом багатьох років підряд.

Бачення своєї мети

Закріпивши за собою звання лідера, «Noblelift» дотримується свого гасла: «Цілісність як основа, постійне новаторство, прагнення до бездоганної якості, – от що формує компанію «Noblelift».

«Noblelift» працює згідно зі стратегією життєздатної компанії, згідно з якою необхідне постійне поліпшення науки й технології, безперервне поліпшення інвестування досліджень і розробок. Компанія спрямовує зусилля на впровадження технологічних інновацій і модернізацію продукції. Компанія «Noblelift» очолювала або брала участь у встановленні технічних стандартів у Китаї й промисловості в цілому, а також створила ряд нових продуктів з незалежним правом на інтелектуальну власність. Рівень технологічних досліджень компанії в галузі складських технологій є найвищим як у Китаї, так і серед світових лідерів галузі.

Роками компанія «Noblelift» дотримується принципу «Технології попереду, репутація вище всього» і концентрує свою увагу на єдность виробництва і якості.

Зараз компанія «Noblelift» має передове устаткування, бездоганну технологію, прогресивні інтелектуальні прилади й складні пристрої для тестування, а також переймає міжнародні норми, як технічний показник продукції.

Сфера діяльності компанії

Компанія «Noblelift» спеціалізується на розробці, виробництві й продажу легких промислових візків малого розміру й електричного складського встаткування. Основним видом діяльності для компанії є виробництво обладнання для транспортування. Промислове устаткування для транспортування вантажу – одна з найважливіших складових області машинобудування, таке обладнання є важливим для логістики, а палетні візки, які виготовляються компанією для виконання складських навантажувально-розвантажувальних робіт, працюють за допомогою двигунів внутрішнього згоряння, електричних акумуляторів або ручного керування.

Виробництво промислового обладнання відрізняється від інших областей машинобудування тим, що сфера його застосування досить широка, кінцевими користувачами є сфери логістики, будівництва, оборонна й текстильна промисловості, металургія, енергетичний сектор, тощо. Вантажопідйомне устаткування здатне допомогти значно заощадити витрати на робочу силу, поліпшити ефективність роботи, активізувати ринок.

Перспективи розвитку Noblelift

Зараз компанія «Noblelift», повна назва якої Zhejiang Noblelift Equipment Joint Stock Co.,Ltd - відоме в усьому світі підприємство-виробник складської техніки, в асортиментах якого Ви знайдете все від малих промислових візків до електричного транспортувального встаткування. Компанія займає провідні позиції як на ринку загальнодоступної, так і елітної складської техніки.

Протягом декількох наступних років компанія буде займатися диференціюванням якості й обслуговування, подальшим використанням своїх переваг збільшення виробництва, удосконаленням технології й направленням своїх досягнень на зміцнення лідируючої позиції торговельної марки Noblelift серед споживачів у сфері малого обладнання.

Дотримуючись успішної траєкторії розвитку малого вантажопідйомного устаткування, прагнучи до всеосяжного лідерства в області електричного навантажувального обладнання, компанія прагне стати новатором світового класу у виробництві й обслуговуванні складської техніки.