(068) 355-77-44    0-800-500-531 (гаряча лінія)

ТОВ ПКФ «Козак+» - одна з найвідоміших компаній-постачальників пакувального обладнання й матеріалів, складської й вантажопідйомної техніки на території України, яка має більш ніж 20-літній досвід роботи в пакувальній галузі й сфері складських технологій. Компанія має давні партнерські відносини з виробником високоякісного складського устаткування Noblelift і пропонує українським споживачам усю гаму продукції цього бренда.

Сфера діяльності компанії

Основний напрямок діяльності компанії – забезпечення як великих підприємств, так і підприємств малого й середнього бізнесу якісними й доступними технологіями сучасного пакування й транспортування товарів. Для цього в компанії створений спеціальний відділ вивчення й впровадження інноваційних технологій і засобів пакування. Наші фахівці відвідують як вітчизняні, так і міжнародні галузеві виставки, технічні форуми й конференції. Усе новітнє встаткування проходить ретельне тестування й випробування в нашій лабораторії. Товари, які поставляє компанія «Козак+» відповідають міжнародним і діючим в Україні стандартам і Технічним регламентам, що підтверджується відповідними сертифікатами й Деклараціями про відповідність.

Ми рекомендуємо клієнтам найсучасніші, досконалі й практичні пакувальні машини, устаткування й матеріали, які виготовляються провідними світовими виробниками.

Дистрибуція провідних брендів

Компанія «Козак+» є прямим постачальником в Україну багатьох товарів відомих європейських, американських і азіатських брендів. Ми постачаємо як традиційне, широко вживане на нашому ринку обладнання, так і складні, високотехнологічні машини з таких країн як Польща, Чехія, Румунія, Австрія, Англія, Данія, Німеччина, Італія, Туреччина, Саудівська Аравія, Корея, Китай, Малайзія, Тайвань, США.

Наші поставки охоплюють територію всієї України, власна потужна логістична служба швидко й ефективно доставляє важке й об'ємне обладнання. Крім забезпечення вітчизняного ринку, компанія «Козак+» поставляє пакувальне устаткування й матеріали в Молдову й Росію.

Сервісне обслуговування

Особлива роль у нашій компанії відведена технічному сервісу. Наші висококласні фахівці приїжджають на підприємства по всій Україні виконуючи пуско-налагоджувальні роботи з пакувальною технікою, учать персонал і виконують гарантійне й післягарантійне обслуговування. Компанія має великий досвід з ремонтування пакувальної й складської техніки, ми вчасно забезпечуємо наших клієнтів запасними частинами.

За більш ніж 20-літній досвід роботи, компанія «Козак+» підняла на високий рівень якість обслуговування клієнтів, отримала репутацію надійного партнера в багатьох відомих підприємствах як в Україні, так і за кордоном. Ми відрізняємося від інших компаній індивідуальним підходом до кожного клієнта, своєчасним реагуванням на потреби й умови ринку, якісною сервісними обслуговуванням.

Компанія «Козак+» є офіційним представником і постачальником продукції Noblelift в Україні. У нас Ви зможете замовити весь спектр продукції Noblelift з подальшим гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням техніки.

Наші контакти

Телефони

0-800-500-531 (гаряча лінія)
(068) 355-77-44 (Київстар)
(0432) 55-77-44 (міський)Електронна пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Web-Сайт компанії

www.kozakplus.ua


Твітер компанії

www.twitter.com/kozakplus

Наш канал в Youtube

Підпишіться на канал в Youtube

Підписавшись на наш канал в Youtube, Ви будете вчасно отримувати анонси нових відеороликів на свою електронну пошту. Для підписки натисніть на кнопку «Підписатися».